Szamba Bogatynia

SZAMBA BETONOWE BOGATYNIA

Budujemy wytrzymałe oraz hermetyczne szamba betonowe dla miasta Bogatynia. Jako wiodący konstruktor zbiorników na szambo, a także deszczówkę, chcemy wystosować Państwu wyróżniającą się opcję. Charakteryzuje nas niska cena, terminowa realizacja oraz całościowe podejście do zlecenia. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, gotowe kanały samochodowe, a także akcesoria jak: dekle, płyty grodziowe, czy szybkozłączki. Wobec licznych miejscowości z Polski, jak i zagranicy, mamy opcję: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Zalecamy dopytać się o sposobność dla miejscowości Bogatynia. Nasza, normalna opcja ma wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy i wstawienie. Oprócz tego dodajemy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie i montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi oraz ekstra opłacany, a jego cena ustalana jest telefonicznie po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe dostępne są w tradycyjnych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Bogatynia

SZAMBA BOGATYNIA

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3

Firma szamba jest jedną z najważniejszych ogólnokrajowych firm oferujących szamba betonowe dla miasta Bogatynia. Znamienne doświadczenie pozwala nam szczycić się mocną, ale i docenianą marką. Od początku działalności skupiamy się na zjednywaniu i dobrych relacjach z najszybszymi doradcami – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas szybkość obsłużenia Państwa oraz uskutecznienie sprzedaży. Od początku dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszystkie kroki naszej działalności, żeby nic nie spowolniło przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale i tani transport i montaż. Zapewniamy kompleksową pomoc przy dobraniu dopasowanych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz wykwalifikowany, a także doświadczony zespół gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej oferty! Niska opłata za szambo betonowe dla miejscowości Bogatynia bierze początek z ogromnej sprzedaży i opracowanych metod działania.

Szamba betonowe, które posiadamy w sprzedaży, wytworzone są z solidnego żelbetu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też gnojowicę od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek mocowane są na mocny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Produkowane przez nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, stosuje się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze i magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Bogatynia?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.