Szamba Kamienna Góra

SZAMBA BETONOWE KAMIENNA GÓRA

Produkujemy solidne, a także wodoodporne szamba betonowe dla miejscowości Kamienna Góra. Jako krajowy sprzedawca zbiorników na szambo, a także deszczówkę, możemy zaoferować naszym Klientom wyróżniającą się usługę. Cechuje nas niewielka cena, szybka odpowiedź oraz kompleksowe podejście do pracy. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe i akcesoria takie jak: dekle żeliwne, płyty grodziowe, czy kominki. Wobec wielu lokalizacji z Polski, jak i zagranicy, przygotowaliśmy możliwość: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Proszę spytać się o dostępność dla miasta Kamienna Góra. Nasza, standardowa usługa to nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy oraz wstawienie. Do tego wszystkiego dodajemy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie, a także montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi oraz dodatkowo opłacany, a jego cena doprecyzowana jest telefonicznie po podaniu dokładnej lokalizacji. Szamba betonowe produkowane są w klasycznych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Firma szamba jest jedną z najbardziej cenionych regionalnych podmiotów oferujących szamba betonowe dla miasta Kamienna Góra. Wieloletnie doświadczenie zezwala firmie szczycić się solidną, ale i docenianą marką. Od początku działalności koncentrujemy się na zdobywaniu oraz jak najlepszych relacjach z najważniejszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas terminowość przyjęcia klienta oraz przeprowadzenie sprzedaży. Od początku staramy się przyspieszyć wszystkie części naszej działalności, żeby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale i tani transport, a także montaż. Prowadzimy kompleksową pomoc przy dobraniu dopasowanych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz fachowy i profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla miasta Kamienna Góra wynika z ogromnej sprzedaży, a także najlepszych metod działania.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wyprodukowane są z wytrzymałego żelbetu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też deszczówkę od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przytwierdzane są na mocny klej wodoodporny i mrozoodporny. Konstruowane u nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze i magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

szamba betonowe Kamienna Góra 2

SZAMBA Kamienna Góra

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3
szamba Kamienna Góra

MONTAŻ GRATIS

zbiorniki na deszczówkę

CERTYFIKATY JAKOŚCI

zbiorniki na gnojowicę

NAJLEPSZA CENA

szamba jednokomorowe

3 LATA GWARANCJI

Zbiorniki adres

Oleśnica, woj. Dolnośląskie

ZOSTAW WIADOMOŚĆ DLA SZAMBA DOLNOŚLĄSKIE!

15 + 3 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.