Szamba Legnica

SZAMBA BETONOWE LEGNICA

W naszej bogatej ofercie znaleźć można solidne szamba betonowe o różnych pojemnościach, dzięki czemu klient może wybrać produkt odpowiadający jego własnym preferencjom. Interesują Cię szczelne i trwałe szamba betonowe? Legnica i okolice mogą liczyć na pełne wsparcie naszej firmy.

Dostępne w naszej bogatej ofercie zbiorniki betonowe to idealne rozwiązania dedykowane nie tylko budynkom mieszkalnym, ale również innym obiektom użyteczności publicznej. Jeśli budujesz dom lub zarządzasz budynkiem, który nie ma dostępu do sieci kanalizacji, skorzystaj z naszej oferty na szamba betonowe. Legnica zaufała już niejednokrotnie naszym trwałym i odpornym na uszkodzenia mechaniczne zbiornikom na szamba. W naszym asortymencie znaleźć można szamba betonowe o pojemnościach 4, 6, 8 ,10 i 12 m3, które doskonale sprawdzą się do niwelowania nieczystości. Wyróżnia je duża masa oraz solidność i trwałość, które zapewniają użytkowanie przez długie lata. Nasze zbiorniki posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, dzięki którym odbiór lub sprzedaż budynku nie będzie już żadnym problemem.

SZAMBA LEGNICA

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3

Jako czołowy producent szamb betonowych w Legnicy oferujemy nie tylko wysokiej jakości zbiorniki na szamba, ale również tani i bezpieczny transport zakupionego produktu oraz montaż, który zapewniamy gratis. Na każdy zakupiony zbiornik oraz pokrywę udzielamy 3-letniej gwarancji, która jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów. Jak zamówić zbiornik na szambo w naszej firmie? Wystarczy, że skontaktujesz się z przedstawicielami naszej firmy, a po złożeniu zamówienia i wcześniejszym uzgodnieniu transport zbiornika na szambo możliwy będzie jeszcze tego samego dnia.

szamba Legnica

MONTAŻ GRATIS

zbiorniki na deszczówkę

CERTYFIKATY JAKOŚCI

zbiorniki na gnojowicę

NAJLEPSZA CENA

szamba jednokomorowe

3 LATA GWARANCJI

Wielkość szamba betonowego w Legnicy powinna być taka, aby zbiornik można było bez przeszkód opróżniać przynajmniej dwa razy w miesiącu. Warto tak dobrać pojemność zbiornika na szambo, aby była ona w możliwie największym stopniu zbliżona do pojemności wozów asenizacyjnych, które wywożą nieczystości na terenie miasta Legnica. Wybierając odpowiedniej wielkości szambo betonowe unikniemy dodatkowych opłat za kurs np. w połowie pustej szambiarki. Warto pamiętać, że wybór naszych produktów to gwarancja wytrzymałości na długie lata. Jakie więc wybrać szambo betonowe? Legnica zaufała już bogatej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu naszych wykwalifikowanych doradców, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania związane z wyborem odpowiedniej wielkości zbiornika.

Zbiorniki adres

Legnica, woj. Dolnośląskie

ZOSTAW WIADOMOŚĆ DLA SZAMBA DOLNOŚLĄSKIE!

13 + 15 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.