Szamba Lubin

SZAMBA BETONOWE LUBIN

Wytwarzamy wysokiej jakości oraz hermetyczne szamba betonowe dla miasta Lubin. Jako regionalny konstruktor zbiorników na szambo, chcemy przygotować Państwu wyróżniającą się usługę. Wyróżnia nas niska cena, błyskawiczna realizacja, a także kompleksowe podejście. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę oraz komponenty takie jak: podłącza, płyty najazdowe, czy pokrywy betonowe. Dla dużej liczby lokalizacji z Polski, oferujemy możliwość: szamba z koparką, wykopem i montażem! Proszę zapytać się o sposobność dla lokalizacji Lubin. W naszej firmie normalna usługa zawiera szczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy. Oprócz tego dodajemy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję, a także montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani oraz ekstra opłacany, a jego cena ustalana jest drogą telefoniczną. Szamba betonowe osiągalne są w podstawowych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Nasza firma jest jedną z najważniejszych ogólnokrajowych firm dostarczających szamba betonowe dla miasta Lubin. Znamienne doświadczenie zezwala nam szczycić się solidną oraz docenianą marką. Od początku skupiamy się na zdobywaniu oraz jak najlepszych relacjach z najlepszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najlepszych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy terminowość obsługi Państwa oraz uskutecznienie zlecenia. Od początku dokładamy wszelkich starań, by przyspieszyć wszystkie elementy naszej działalności, aby nic nie opóźniało wykonania szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, ale również tani transport, a także montaż. Zapewniamy pełną pomoc przy dobraniu najlepszych zbiorników na szambo. Nasz wykwalifikowany, a także doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług! Nieduża opłata za szambo betonowe dla miejscowości Lubin bierze początek z wysokiego wolumenu sprzedaży oraz opracowanych metod.

Szamba betonowe, które oferujemy, zrobione są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Każdy zbiornik od zewnątrz zaimpregnowany jest substancją Izolbet. Pokrywa i kominek zamocowane są na specjalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Nasze przez nas hermetyczne szambo betonowe, używa się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze.

SZAMBA LUBIN

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3
szamba Lubin

MONTAŻ GRATIS

zbiorniki na deszczówkę

CERTYFIKATY JAKOŚCI

zbiorniki na gnojowicę

NAJLEPSZA CENA

szamba jednokomorowe

3 LATA GWARANCJI

Zbiorniki adres

Wrocław, woj. Dolnośląskie

ZOSTAW WIADOMOŚĆ DLA SZAMBA DOLNOŚLĄSKIE!

8 + 13 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.