Szamba Złotoryja

SZAMBA BETONOWE ZŁOTORYJA

Konstruujemy wspaniałe, a także hermetyczne szamba betonowe dla miasta Złotoryja. Jako ogólnopolski konstruktor zbiorników na szambo oraz kanałów samochodowych, jesteśmy w stanie przygotować naszym Klientom najlepszą ofertę. Charakteryzuje nas niewielka cena, błyskawiczna realizacja oraz całościowe podejście do zlecenia. Budujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, gotowe kanały samochodowe i dodatki takie jak: dekle, płyty najazdowe, czy pokrywy betonowe. Dla wielu miast w naszym kraju, jak i zagranicy, mamy opcję: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Zalecamy zapytać nas o dostępność dla miejscowości Złotoryja. W firmie szamba, tradycyjna usługa zawiera szczelny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy i wstawienie. Do tego wszystkiego dołączamy dokumentację PZH i ITB, 3 lata gwarancji na piśmie, a także montaż szamba za darmo! Transport jest niedrogi i ekstra opłacany, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną po podaniu dokładnej lokalizacji. Szamba betonowe produkowane są w podstawowych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3, a także konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Złotoryja

SZAMBA ZŁOTORYJA

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3

Szamba jest jedną z głównych regionalnych firm dostarczających szamba betonowe dla miasta Złotoryja. Wieloletnie doświadczenie zezwala firmie chwalić się mocną oraz docenianą marką. Od samego początku skupiamy się na zdobywaniu, a także jak najlepszych relacjach z najważniejszymi fachowcami – co skutkuje jednymi spośród najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas terminowość przyjęcia klienta oraz przeprowadzenie sprzedaży. Od początku staramy się przyspieszyć wszystkie kroki naszej pracy, aby nic nie opóźniało wykonania szamba. W ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale i niedrogi transport oraz montaż. Prowadzimy pełną pomoc przy dobraniu najlepszych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz wykwalifikowany oraz profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej oferty! Nieduża cena za szambo betonowe dla miasta Złotoryja bierze się z wysokiej sprzedaży, a także najlepszych metod działania.

Szamba betonowe, które mamy w sprzedaży, wyprodukowane są z wspaniałego betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też deszczówkę na zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przymocowane są na profesjonalny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Produkowane u nas nieprzepuszczalne szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze i gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Złotoryja?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.