Szamba Bolesławiec

SZAMBA BETONOWE BOLESŁAWIEC

Konstruujemy wysokiej jakości oraz szczelne szamba betonowe dla miasta Bolesławiec. Jako krajowy producent zbiorników na szambo, jesteśmy w stanie wystosować dla Państwa najtańszą usługę. Wyróżnia nas niewielka cena, szybka odpowiedź i całościowe podejście. Produkujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę oraz dodatki jak: dekle żeliwne, płyty przejazdowe, czy kominki. Wobec dużej liczby lokalizacji w kraju, oferujemy możliwość: szamba z koparką, wykopem i montażem! Prosimy dopytać nas o aktualność dla miejscowości Bolesławiec. Nasza tradycyjna opcja to szczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy. Oprócz tego załączmy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję oraz montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi oraz dodatkowo opłacany, a jego cena ustalana jest telefonicznie. Szamba betonowe konstruowane są w klasycznych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Szamba jest jedną z najbardziej cenionych regionalnych podmiotów oferujących szamba betonowe dla miejscowości Bolesławiec. Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie chlubić się solidną, ale i cenioną marką. Od początku działalności koncentrujemy się na pozyskiwaniu, a także dobrych relacjach z najszybszymi doradcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas terminowość obsługi Państwa oraz uskutecznienie zlecenia. Od początku dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszelkie elementy naszej pracy, żeby nic nie opóźniało wykonania szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, jak też niedrogi transport oraz montaż. Prowadzimy całkowitą pomoc przy dobraniu najlepszych zbiorników na szambo. Nasz wytrenowany i doświadczony zespół zagwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej oferty! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla lokalizacji Bolesławiec wynika z wysokiego wolumenu sprzedaży, a także najlepszych metod.

Szamba betonowe, które wytwarzamy, wyprodukowane są z wysokiej jakości betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek przymocowane są na specjalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Produkowane u nas hermetyczne szambo betonowe, używa się po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze.

SZAMBA BOLESŁAWIEC

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3
szamba Bolesławiec

MONTAŻ GRATIS

zbiorniki na deszczówkę

CERTYFIKATY JAKOŚCI

zbiorniki na gnojowicę

NAJLEPSZA CENA

szamba jednokomorowe

3 LATA GWARANCJI

Zbiorniki adres

Wrocław, woj. Dolnośląskie

ZOSTAW WIADOMOŚĆ DLA SZAMBA DOLNOŚLĄSKIE!

7 + 3 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.