Szamba Jawor

SZAMBA BETONOWE JAWOR

Budujemy wytrzymałe oraz hermetyczne szamba betonowe dla lokalizacji Jawor. Jako ogólnopolski konstruktor zbiorników na szambo, a także deszczówkę, jesteśmy w stanie przygotować Państwu najtańszą opcję. Charakteryzuje nas niewielka cena, szybka realizacja, a także całościowe podejście do zlecenia. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe, a także komponenty takie jak: dekle, płyty przejazdowe, czy szybkozłączki. Wobec dużej liczby miejscowości z Polski, jak i zagranicy, mamy opcję: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Zalecamy zapytać nas o dostępność dla miejscowości Jawor. W firmie szamba, standardowa oferta zawiera wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy i montaż. Do tego wszystkiego załączmy dokumentację PZH i ITB, 3 lata gwarancji na piśmie, a także montaż szamba gratis! Transport jest niedrogi i dodatkowo płatny, a jego cena doprecyzowana jest telefonicznie po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe osiągalne są w tradycyjnych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3, a także opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Jawor

SZAMBA JAWOR

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3

Firma szamba jest jedną z najsolidniejszych regionalnych firm sprzedających szamba betonowe dla miasta Jawor. Ogromne doświadczenie zezwala nam chlubić się solidną oraz docenianą marką. Od początku skupiamy się na zdobywaniu, a także dobrych kontaktach z najtańszymi fachowcami – co owocuje jednymi z najlepszych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla naszej firmy szybkość obsłużenia klienta oraz uskutecznienie sprzedaży. Od lat staramy się uskutecznić wszelkie części naszej działalności, aby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale również tani transport i montaż. Zapewniamy kompleksową pomoc przy doborze dopasowanych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz wytrenowany, a także doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej oferty! Niska cena za szambo betonowe dla lokalizacji Jawor bierze początek z wysokiego wolumenu sprzedaży oraz najlepszych metod działania.

Szamba betonowe, które mamy w sprzedaży, wyprodukowane są z solidnego żelbetu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też deszczówkę z zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa oraz kominek mocowane są na profesjonalny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Wytwarzane u nas trwałe szambo betonowe, stosuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze, a także gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Jawor?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.