Szamba Świdnica

SZAMBA BETONOWE ŚWIDNICA

Produkujemy wspaniałe i hermetyczne szamba betonowe dla miejscowości Świdnica. Jako regionalny producent zbiorników na szambo, chcemy przygotować Państwu wyróżniającą się opcję. Cechuje nas mała cena, szybka responsywność, a także kompleksowe podejście. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę i akcesoria jak: podłącza, płyty grodziowe, czy kominki. Dla licznych miejscowości z Polski, oferujemy usługę: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Prosimy dopytać nas o sposobność dla miejscowości Świdnica. Nasza tradycyjna usługa zawiera wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy. Oprócz tego dołączamy dokumentację PZH i ITB, 3 lat gwarancji i montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani, a także ekstra opłacany, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną. Szamba betonowe konstruowane są w klasycznych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3, a także konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Nasza firma jest jedną z najważniejszych regionalnych podmiotów dostarczających szamba betonowe dla miejscowości Świdnica. Ogromne doświadczenie zezwala firmie szczycić się solidną, ale i docenianą marką. Od początku skupiamy się na zjednywaniu oraz dobrych kontaktach z najważniejszymi fachowcami – co owocuje jednymi z najlepszych ofert zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas terminowość obsługi Państwa oraz uskutecznienie sprzedaży. Od początku staramy się przyspieszyć wszelkie etapy naszej pracy, aby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, jak też niedrogi transport, a także montaż. Zapewniamy pełną pomoc przy wyborze dopasowanych zbiorników na szambo. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej oferty! Niska cena za szambo betonowe dla miejscowości Świdnica wynika z wysokiej sprzedaży oraz najlepszych metod.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, zrobione są z wysokiej jakości betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik z zewnątrz zaimpregnowany jest substancją Izolbet. Pokrywa oraz kominek zamocowane są na specjalny klej wodo- oraz mrozoodporny. Wytwarzane u nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystywane są po pierwsze na ścieki bytowo-gospodarcze.

SZAMBA ŚWIDNICA

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3
szamba Świdnica

MONTAŻ GRATIS

zbiorniki na deszczówkę

CERTYFIKATY JAKOŚCI

zbiorniki na gnojowicę

NAJLEPSZA CENA

szamba jednokomorowe

3 LATA GWARANCJI

Zbiorniki adres

Wrocław, woj. Dolnośląskie

ZOSTAW WIADOMOŚĆ DLA SZAMBA DOLNOŚLĄSKIE!

9 + 12 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.