Szamba Polkowice

SZAMBA BETONOWE POLKOWICE

Wytwarzamy wspaniałe i hermetyczne szamba betonowe dla lokalizacji Polkowice. Jako krajowy producent zbiorników na szambo oraz gnojowicę , jesteśmy w stanie wystosować dla Państwa wyróżniającą się usługę. Cechuje nas mała cena, szybka odpowiedź, a także całościowe podejście do zadania. Konstruujemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, betonowe kanały samochodowe, a także akcesoria takie jak: dekle, płyty grodziowe, czy pokrywy betonowe. Dla wielu lokalizacji z Polski, jak również zagranicy, przygotowaliśmy usługę: szamba z koparką, wykopem i montażem! Zalecamy dopytać się o dostępność dla miasta Polkowice. W naszej firmie, tradycyjna usługa zawiera wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy i montaż. Do tego wszystkiego dołączamy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie oraz montaż szamba za darmo! Transport jest niedrogi i ekstra płatny, a jego cena ustalana jest telefonicznie po podaniu dokładnej miejscowości. Szamba betonowe produkowane są w podstawowych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Polkowice

SZAMBA POLKOWICE

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3

Firma szamba jest jedną z najsolidniejszych ogólnopolskich przedsiębiorstw wytwarzających szamba betonowe dla miasta Polkowice. Bardzo duże doświadczenie zezwala nam chwalić się solidną oraz cenioną marką. Od początku koncentrujemy się na zdobywaniu i dobrych kontaktach z najważniejszymi fachowcami – co owocuje jednymi z najlepszych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas terminowość obsługi klienta oraz przeprowadzenie sprzedaży. Od lat staramy się usprawnić wszystkie części naszej pracy, aby nic nie spowolniło dostarczenia szamba. W naszej ofercie jest zarówno wykonanie zbiornika na szambo, jak też niedrogi transport i montaż. Prowadzimy całkowitą pomoc przy doborze najlepszych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz fachowy i profesjonalny zespół zagwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej usług! Nieduża opłata za szambo betonowe dla lokalizacji Polkowice bierze początek z wysokiego wolumenu sprzedaży, a także najlepszych metod produkcji.

Szamba betonowe, które mamy w sprzedaży, wytworzone są z wysokiej jakości betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też gnojowicę na zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek mocowane są na mocny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Produkowane u nas trwałe szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze, a także magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Polkowice?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.