Szamba Oława

SZAMBA BETONOWE OŁAWA

Budujemy wytrzymałe i szczelne szamba betonowe dla miejscowości Oława. Jako regionalny producent zbiorników na szambo oraz deszczówkę, jesteśmy w stanie wystosować Państwu najtańszą usługę. Wyróżnia nas niewielka cena, terminowa realizacja i pełne podejście do zlecenia. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, kanały samochodowe, a także akcesoria jak: podłącza, płyty grodziowe, czy kominki. Dla licznych miast w naszym kraju, jak i zagranicy, przygotowaliśmy możliwość: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Zalecamy dopytać się o dostępność dla lokalizacji Oława. Nasza, standardowa opcja ma wodoszczelny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy i osadzenie. Oprócz tego dołączamy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie i montaż szamba za darmo! Transport jest tani oraz dodatkowo płatny, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną po sprecyzowaniu miejscowości. Szamba betonowe konstruowane są w klasycznych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3, a także konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Oława

SZAMBA OŁAWA

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3

Nasza firma jest jedną z czołowych regionalnych podmiotów wytwarzających szamba betonowe dla miasta Oława. Bardzo duże doświadczenie zezwala grupie szczycić się solidną i docenianą marką. Od początku skupiamy się na pozyskiwaniu, a także dobrych kontaktach z najtańszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych ofert zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas terminowość obsługi Państwa oraz przeprowadzenie zlecenia. Od dawna staramy się uskutecznić wszystkie etapy naszej działalności, żeby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W naszej ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale i niedrogi transport i montaż. Gwarantujemy kompleksową pomoc przy wyborze właściwych zbiorników na szambo lub deszczówkę. Nasz wykwalifikowany, a także doświadczony zespół gwarantuje Państwu radość ze skorzystania z naszej usług! Niewygórowana cena za szambo betonowe dla lokalizacji Oława bierze się z wysokiej sprzedaży, a także opracowanych metod produkcji.

Szamba betonowe, które mamy w sprzedaży, wytworzone są z wytrzymałego betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Konkretny zbiornik na szambo, czy też deszczówkę z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przymocowane są na mocny klej wodoodporny, a także mrozoodporny. Konstruowane przez nas hermetyczne szambo betonowe, stosuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze i gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Oława?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.