Szamba Gorzów Wielkopolski

SZAMBA BETONOWE GORZÓW WIELKOPOLSKI

Szambo Betonowe Gorzów Wielkopolski

Szambo z betonu, które oferujemy w miejscowości Gorzów Wielkopolski, to niemający odpływu zbiornik, który przeznaczony jest do gromadzenia ścieków. Materiał stosowany do wykonania zbiorników to najczęściej beton. Posiadamy w ofercie szamba betonowe, jakie mogą pomieścić od 4m3 do 12m3 ścieków i są montowane przy obiektach, które nie mają dostępu do kanalizacji. Jako wytwórca szamb z betonu nawiązujemy współpracę z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami, jakie poszukują szamb na własne potrzeby. Cena sprzedaży wraz z każdym z sprzedawanych przez nas zbiornikiem jest atrakcyjna i przystępna dla Klienta. Betonowe szamba są najbardziej powszechnie stosowanymi zbiornikami na ścieki, deszczówkę oraz odchody zwierzęce. Są one hermetyczne, trwałe oraz ekologiczne. Beton używany w produkcji charakteryzuje oczywiście wysoka jakość i wieloletnia trwałość. Produkty wytwarzane przez naszą firmę stanowią więc połączenie wyśmienitej jakości, użyteczności i wytrzymałości na uszkodzenia. Cechuje je także szczelność na długi okres użytkowania oraz wysoka odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

Nasze przedsiębiorstwo to producent z miasta Gorzów Wielkopolski, który w procesie wytwarzania wykorzystuje znakomity beton B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane o średnicy 8 mm oraz armaturę gładką o średnicy 10 mm. Każdy zbiornik z zewnątrz zabezpieczony jest powłoką Izolbet. Pokrywa i kominek przyklejane są na klej przystosowany do każdych warunków pogodowych. Nasze szczelne szamba betonowe, zarówno małe, jak i duże: jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe wykorzystuje się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze. Nasza produkcja i dystrybucja obejmuje zarówno zbiorniki na ścieki, jak i opadową wodę deszczową czy mieszaninę odchodów zwierzęcych i resztek roślinnych. Pojemniki na wodę deszczową służą do zbierania nadmiaru wody z rur spustowych rynien znajdujących się na budynku. Taka woda może służyć później podlaniu roślin. Produkowanie wyjątkowej jakości, a jednocześnie tanich zbiorników betonowych jest do osiągnięcia dzięki użyciu innowacyjnych rozwiązań w procesie produkcji. Ważną rolę odgrywa również wykwalifikowana kadra pracownicza, która zawsze zdobywa swoją wiedzę, zwiększając tym samym swoje kwalifikacje w dziedzinie technologii produkcji tych zbiorników na szambo. Przedstawione przez nas zbiorniki na szambo i deszczówkę wykonywane są według sprawdzonych projektów, które zostały przebadane przez wiele lat praktyki.

szamba betonowe Gorzów Wielkopolski

SZAMBA GORZÓW WIELKOPOLSKI

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3

Chcemy kompleksowo wyręczyć Państwa w problemie magazynowania nieczystości, dlatego wykonujemy szamba z montażem koparką tam gdzie jest potrzebne w miejscowości Gorzów Wielkopolski i okolicy. Jeśli zdecydują się Państwo na kompleksowe wykonanie szamba betonowego z montażem, oznacza to usunięcie ciężkiego problemu z Państwa barków. Już samo osadzenie zbiornika w danym miejscu może okazać się niezgodne z przepisami, stąd nie warto robić tego samemu! Jak wygląda proces nabycia szamba? Zgłaszają się Państwo do nas np. telefonicznie, po czym nasz pracownik doradza w wyborze właściwego rezerwuaru pod kątem jego rodzaju oraz objętości. Podstawowe rodzaje to oczywiście szamba jednokomorowe, dwukomorowe szamba i trzykomorowe szamba, a wymiary to 4,6,8,10,12m3. Następnie, po uzgodnieniu szczegółów i zatwierdzeniu ceny, zajmujemy się produkcją pojemnika. Wykorzystujemy przy tym atestowane materiały, a gotowy produkt sprawdzamy pod kątem szczelności. Gotowe zestawy betonowe transportujemy do Państwa, a naszą koparką wykonujemy otwór. Gdy wszystko jest gotowe, następuje równy montaż zbiornika. Od tego czasu mogą Państwo cieszyć się z powodzenia przedsięwzięcia!

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Gorzów Wielkopolski?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.