Szamba Zgorzelec

SZAMBA BETONOWE ZGORZELEC

Konstruujemy solidne, a także wodoodporne szamba betonowe dla miejscowości Zgorzelec. Jako krajowy producent zbiorników na szambo, a także gnojowicę , chcemy wystosować naszym Klientom najlepszą opcję. Cechuje nas niewielka cena, terminowa odpowiedź oraz kompleksowe podejście do zlecenia. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę, kanały samochodowe i dodatki jak: podłącza, płyty przejazdowe, czy kominki. Dla wielu miast w kraju, jak również zagranicy, oferujemy opcję: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Proszę zapytać się o aktualność dla lokalizacji Zgorzelec. W naszej firmie, standardowa oferta ma szczelny zbiornik, kominek rewizyjny oraz właz betonowy i wstawienie. Oprócz tego dołączamy dokumentację PZH i ITB, 3 lata gwarancji na piśmie i montaż szamba za darmo! Transport jest tani oraz ekstra płatny, a jego cena doprecyzowana jest telefonicznie po sprecyzowaniu lokalizacji. Szamba betonowe produkowane są w tradycyjnych rozmiarach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz konstrukcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Szambo Betonowe Zgorzelec

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją szamba do betonu dla miasta Zgorzelec. Rozważając budowę domu jednorodzinnego lub innej infrastruktury użyteczności publicznej, należy zastanowić się nad odpowiednim doborem i wykonaniem instalacji kanalizacyjnej. Bez dostępu do kanalizacji najskuteczniejszym rozwiązaniem są zbiorniki betonowe. Rozważając zakup szamba ważne jest, aby wybrać zbiornik szczelny, który zapobiegnie zanieczyszczaniu terenu i wchłanianiu zanieczyszczeń, a także powinien być trwały, ponieważ taki zbiornik będzie służył przez długi czas . Istotna jest również zdolność do powolnego napełniania zbiornika. Interesują Cię solidne i niedrogie szamba na Twoje odpady? Tylko u nas masz pewność, że kupujesz szamba wykonane z najwyższej jakości materiałów, co daje gwarancję, że posłużą Ci przez długi czas. Sprzedajemy solidne betonowe szamba w rozmiarach 4, 6, 8, 10 i 12 metrów sześciennych. Jako wiodący producent szamb do betonu w mieście Zgorzelec odnosimy sukcesy już od kilku lat. W naszej bogatej ofercie znajdziesz najlepsze zbiorniki na szamba, deszczówkę i gnojowicę. Priorytetowo traktujemy materiał użyty do wykonania zbiorników oraz sposób produkcji. Dzięki temu produkujemy je z materiału, który jest wodoodporny, czyli betonu B25W8. Nasze szamba na nieczystości stałe mają dużą masę, więc nie ma możliwości ich przeniesienia, ani wypchnięcia z ziemi. Co ważne, sprzedajemy zbiorniki w trzech wariantach: jedno, dwu i wielokomorowe.

Chcemy, aby każdy w mieście Zgorzelec miał w naszym katalogu produkt, który spełnia jego potrzeby. Dlatego specjalizujemy się w szambach o pojemności 4, 6, 8, 10, 12 metrów sześciennych. Na życzenie klienta możemy wykonać również zbiorniki o różnej pojemności, dostosowane do jego specyficznych potrzeb. Wybierając szambo betonowe, klient może oczekiwać trwałego produktu. Dzięki zastosowanym w procesie produkcji materiałom oraz nowoczesnej technologii są niezwykle odporne na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne i pęknięcia. Sprzedawane przez nas zbiorniki do szamb jedno i dwukomorowych posiadają odpowiednią dokumentację techniczną. Każdy klient kupujący produkt otrzymuje dokumenty potwierdzające jego najwyższą jakość. Na nasze produkty udzielamy 3-letniej gwarancji, zarówno na szamba jak i akcesoria, co świadczy o ich niezawodności i długowieczności. Szamba betonowe posiadają niezbędny atest PZH, atest ITB, certyfikat ISO9001, a także deklarację zgodności, która jest dokumentowana pisemnie dla każdej partii zbiorników. Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w doborze odpowiedniego szamba. W połączeniu z transportem i montażem zapewnia to kompleksową usługę.

szamba betonowe Zgorzelec

SZAMBA ZGORZELEC

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3

Szamba jest jedną z głównych regionalnych przedsiębiorstw wytwarzających szamba betonowe dla miejscowości Zgorzelec. Ogromne doświadczenie zezwala firmie chwalić się mocną oraz docenianą marką. Od samego początku koncentrujemy się na zjednywaniu oraz jak najlepszych relacjach z najlepszymi fachowcami – co owocuje jednymi spośród najlepszych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas terminowość obsłużenia Państwa oraz realizacja usługi. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by usprawnić wszelkie kroki naszej działalności, żeby nic nie opóźniało wykonania szamba. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, jak też niedrogi transport oraz montaż. Zapewniamy całkowitą pomoc przy wyborze najlepszych zbiorników na szambo lub gnojowicę. Nasz fachowy, a także doświadczony zespół gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej usług! Niska opłata za szambo betonowe dla miasta Zgorzelec bierze się z wysokiego wolumenu sprzedaży, a także opracowanych metod działania.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wytworzone są z solidnego betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też deszczówkę od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa i kominek przymocowane są na mocny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Produkowane u nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze, a także magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Zgorzelec?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.