Szamba Opole

SZAMBA BETONOWE OPOLE

Szambo Betonowe Opole

Szambo z betonu, które oferujemy w mieście Opole, to bezodpływowy zbiornik, który służy do zbierania ścieków. Materiał stosowany do wykonania szamb to najczęściej twardy beton. Posiadamy w ofercie szamba betonowe, które mogą pomieścić w zakresie od 4m3 do 12m3 ścieków i są osadzane przy obiektach, które nie mają dostępu do kanalizacji. Jako producent zbiorników betonowych nawiązujemy współpracę z osobami prywatnymi oraz przedsiębiorstwami, jakie szukają zbiorników na własne potrzeby. Koszt wraz z każdym sprzedawanych przez nas produktem jest konkurencyjna i przystępna dla naszych klientów. Szamba betonowe są najbardziej popularnymi zbiornikami na nieczystości, opady atmosferyczne oraz gnojowicę. Są one hermetyczne, wytrzymałe oraz ekologiczne. Beton ten charakteryzuje oczywiście wysoka wytrzymałość i wieloletnia trwałość. Produkty wytwarzane przez naszą spółkę stanowią więc połączenie najwyższej jakości, użyteczności i wytrzymałości. Cechuje je także hermetyczność na długi okres użytkowania oraz wysoka odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i chemiczne.

Nasze przedsiębiorstwo to producent z miasta Opole, który w procesie produkcji wykorzystuje jakościowy beton B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane o średnicy 8 mm oraz armaturę gładką o średnicy 10 mm. Każdy zbiornik z zewnątrz zabezpieczony jest izolacją Izolbet. Pokrywa i kominek przyklejane są na klej specjalnie dostosowany trudnych warunków atmosferycznych. Nasze szczelne szamba betonowe, zarówno małe, jak i duże: jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe wykorzystuje się przede wszystkim na ścieki z gospodarstw domowych oraz przedsiębiorstw. Nasza produkcja i dystrybucja obejmuje zarówno zbiorniki na ścieki, jak i opadową wodę deszczową czy mieszaninę odchodów i słomy. Pojemniki na wodę deszczową służą do zbierania dodatkowej wody z rur spustowych rynien znajdujących się na budynku. Taka woda może służyć później podlaniu roślin. Produkcja doskonałej jakości, a zarazem tanich zbiorników betonowych jest do osiągnięcia dzięki stosowaniu innowacyjnych metod podczas wytwarzania. Ważną rolę odgrywa również wykwalifikowana kadra pracownicza, która zawsze poszerza swoją wiedzę, podnosząc tym samym swoje kwalifikacje w dziedzinie technologii produkcji tych zbiorników na szambo. Dostępne przez nas zbiorniki na szambo i deszczówkę są produkowane według sprawdzonych projektów, które zostały ocenione przez wiele lat praktyki.

szamba betonowe Opole

SZAMBA OPOLE

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3

Chcemy kompleksowo zastąpić Państwa w problemie magazynowania fekaliów, dlatego wykonujemy zbiorniki na szambo z koparką i wykopem w dowolnym miejscu w miejscowości Opole i okolicy. Jeśli zdecydują się Państwo na całkowite wykonanie szamba betonowego z montażem, oznacza to usunięcie dużego problemu z Państwa barków. Już samo osadzenie zbiornika w danym miejscu może okazać się nieodpowiednie, stąd nie warto robić tego samemu! Jak wygląda proces sprzedaży szamba? Zgłaszają się Państwo do nas np. telefonicznie, po czym nasz konsultant doradza w wyborze właściwego zbiornika pod kątem jego klasy oraz objętości. Podstawowe rodzaje to oczywiście zbiorniki jednokomorowe, dwukomorowe szamba i zbiorniki trzykomorowe, a wymiary to 4,6,8,10,12m3. Następnie, po uzgodnieniu szczegółów i zatwierdzeniu ceny, zajmujemy się produkcją pojemnika. Wykorzystujemy przy tym atestowane materiały, a gotowy produkt sprawdzamy pod kątem szczelności. Gotowe szamba betonowe transportujemy do Państwa, a naszą maszyną budowlaną wykonujemy zagłębienie. Gdy wszystko jest gotowe, następuje fachowy montaż zbiornika. Od tego czasu mogą Państwo cieszyć się z powodzenia przedsięwzięcia!

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Opole?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.