Szamba Wrocław

SZAMBA BETONOWE WROCŁAW

Produkujemy i dostarczamy solidne szamba betonowe dla miasta Wrocław i jego okolicy. Jako oddział ogólnopolskiego producenta o wieloletnim doświadczeniu i bogatym zapleczu technicznym, gwarantujemy wysoką jakość zbiorników w niskiej cenie! Wytwarzamy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe oraz trzykomorowe. Są to podstawowe warianty, ale na specjalne potrzeby możemy wykonać indywidualny, wielkogabarytowy zbiornik. Klasyczne pojemności wytwarzanych przez nas szamb to: 4,6,8,10, 12 m3. Są one dostępne od zaraz. Jeśli potrzebują Państwo szambo betonowe z koparką, wykopem i montażem, proszę zapytać o możliwość naszego konsultanta. Na wszystkie zbiorniki dajemy 3 lat gwarancji, deklarację zgodności na piśmie, aprobatę techniczną i atest higieniczny. Zaufaj naszej firmie i postaw na jakość!

Szambo Betonowe Wrocław

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją szamba do betonu dla miasta Wrocław. Rozważając budowę domu jednorodzinnego lub innej infrastruktury użyteczności publicznej, należy zastanowić się nad odpowiednim doborem i wykonaniem instalacji kanalizacyjnej. Bez dostępu do kanalizacji najskuteczniejszym rozwiązaniem są zbiorniki betonowe. Rozważając zakup szamba ważne jest, aby wybrać zbiornik szczelny, który zapobiegnie zanieczyszczaniu terenu i wchłanianiu zanieczyszczeń, a także powinien być trwały, ponieważ taki zbiornik będzie służył przez długi czas . Istotna jest również zdolność do powolnego napełniania zbiornika. Interesują Cię solidne i niedrogie szamba na Twoje odpady? Tylko u nas masz pewność, że kupujesz szamba wykonane z najwyższej jakości materiałów, co daje gwarancję, że posłużą Ci przez długi czas. Sprzedajemy solidne betonowe szamba w rozmiarach 4, 6, 8, 10 i 12 metrów sześciennych. Jako wiodący producent szamb do betonu w mieście Wrocław odnosimy sukcesy już od kilku lat. W naszej bogatej ofercie znajdziesz najlepsze zbiorniki na szamba, deszczówkę i gnojowicę. Priorytetowo traktujemy materiał użyty do wykonania zbiorników oraz sposób produkcji. Dzięki temu produkujemy je z materiału, który jest wodoodporny, czyli betonu B25W8. Nasze szamba na nieczystości stałe mają dużą masę, więc nie ma możliwości ich przeniesienia, ani wypchnięcia z ziemi. Co ważne, sprzedajemy zbiorniki w trzech wariantach: jedno, dwu i wielokomorowe.

Chcemy, aby każdy w mieście Wrocław miał w naszym katalogu produkt, który spełnia jego potrzeby. Dlatego specjalizujemy się w szambach o pojemności 4, 6, 8, 10, 12 metrów sześciennych. Na życzenie klienta możemy wykonać również zbiorniki o różnej pojemności, dostosowane do jego specyficznych potrzeb. Wybierając szambo betonowe, klient może oczekiwać trwałego produktu. Dzięki zastosowanym w procesie produkcji materiałom oraz nowoczesnej technologii są niezwykle odporne na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne i pęknięcia. Sprzedawane przez nas zbiorniki do szamb jedno i dwukomorowych posiadają odpowiednią dokumentację techniczną. Każdy klient kupujący produkt otrzymuje dokumenty potwierdzające jego najwyższą jakość. Na nasze produkty udzielamy 3-letniej gwarancji, zarówno na szamba jak i akcesoria, co świadczy o ich niezawodności i długowieczności. Szamba betonowe posiadają niezbędny atest PZH, atest ITB, certyfikat ISO9001, a także deklarację zgodności, która jest dokumentowana pisemnie dla każdej partii zbiorników. Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w doborze odpowiedniego szamba. W połączeniu z transportem i montażem zapewnia to kompleksową usługę.

szamba betonowe Wrocław

SZAMBA WROCŁAW

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3

Stosujemy wzmocnienia żebrowane 8 mm oraz wzmocnienia gładkie 10 mm. Zewnętrznie każdy zbiornik jest chroniony przez jakość Izolbet. Pokrywa i kominek są sklejone specjalnym klejem wodoodpornym i przeciw zamarzaniu. Nasze małe i duże zamknięte szamba betonowe są wykorzystywane głównie do ścieków bytowych. Nasza produkcja i dystrybucja obejmuje szamba, deszczówkę oraz nawozy płynne. Zbiorniki na deszczówkę służą do zbierania nadmiaru wody z kanalizacji znajdujących się w budynkach. Tę wodę można później wykorzystać do podlewania roślin. Wysokiej jakości i niedrogie szamba betonowe można wyprodukować dzięki innowacyjnym metodom stosowanym w procesie produkcyjnym. Ważni są również wykwalifikowani pracownicy, którzy stale się rozwijają i zdobywają nową wiedzę, podnosząc tym samym swoje kwalifikacje w zakresie technicznym wytwarzania tych wyrobów.

Wytwarzamy nie tylko szczelne zbiorniki na szambo, ale i gnojowicę oraz deszczówkę. Spośród dodatków do szamb wymienić można: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki. Naszą firmę charakteryzuje szybka i prosta realizacja usługi. Oferta jest kompleksowa! Pomożemy ci w doborze odpowiedniego zbiornika, a następnie zapewnimy jego tani transport i montaż gratis. Szamba betonowe są niebywale trwałe i ponadczasowe, a przy tym ekologiczne. Wrocław z pewnością zasłużył na miano nowoczesnego miasta, ale i tam ciągle jest potrzeba odprowadzania szamba do betonowego zbiornika. Proces urbanizacji przebiega szybko, a rozrost osiedli domków na obrzeżach miasta, cieszy nas jako producenta szamb betonowych. Zapoznaj się z naszą ofertą i postaw na jakość!

Zobacz także: szamba betonowe Wałbrzych

montaż szamba

MONTAŻ GRATIS

zbiorniki na deszczówkę

CERTYFIKATY JAKOŚCI

zbiorniki na gnojowicę

NAJLEPSZA CENA

szamba jednokomorowe

3 LATA GWARANCJI

Zbiorniki adres

Wrocław, woj. Dolnośląskie

Szambo betonowe Wrocław

Produkcja, transport i montaż szamb betonowych we Wrocławiu to główny profil naszej działalności. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy wysokiej klasy beton wodoszczelny, dokładając wszelkich starań, aby nasza technologia produkcji zapewniała wysoką szczelność szamba na długi okres czasu. Jesteśmy producentem szamb betonowych z wieloletnim doświadczeniem w branży. W naszej ofercie znaleźć można tylko najwyższej jakości szamba betonowe. Wrocław przekonał się o jakości naszych produktów, na które udzielamy aż 3-letniej gwarancji. Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie, które pozwalają im spełniać bieżące oczekiwania klientów. Oferujemy nie tylko szczelne i trwałe szamba betonowe, ale zapewniamy również tani transport zakupionych zbiorników i darmowy montaż szamba betonowego we Wrocławiu. Produkowane przez naszą firmę szamba wyróżnia niezwykle wysoka odporność na niekorzystne warunki zewnętrzne, w tym na pęknięcia. Oferowane zbiorniki na szamba posiadają certyfikat PZH, aprobatę ITB, certyfikat ISO9001 oraz deklarację zgodności na piśmie.

Jak zamówić szambo betonowe we Wrocławiu?

Klienci cenią nas za bardzo szybkie terminy realizacji. Oferujemy szybki dowóz zakupionego zbiornika oraz umiejscowienie go w przygotowanym wcześniej wykopie. W zależności od potrzeb klienta jesteśmy w stanie zaoferować także dodatkowe elementy wzmacniające konstrukcję. Jak zamówić szambo betonowe? Wrocław niejednokrotnie zaufał już naszym produktom. W celu omówienia szczegółów związanych z zamówieniem szamba, a także samą realizacją zlecenia wystarczy skontaktować się z naszym doradcą. Jeśli interesuje Cię sprawna obsługa i szybka realizacja zlecenia, skorzystaj z kompleksowej oferty naszej firmy.

Jakie wybrać szambo betonowe we Wrocławiu?

Szambo to jeden z obowiązkowych elementów wyposażenia działki, na której planowana jest budowa domu jedno- lub wielorodzinnego. Jeśli stawiasz dom we Wrocławiu lub w najbliższej okolicy, jesteśmy w stanie zaoferować Ci korzystne rozwiązanie. Pojemność zbiornika na szambo powinna zostać dobrana w taki sposób, aby w jak największym stopniu zbliżona była do pojemności szambiarki. Wówczas wybierając właściwej pojemności szambo unikniemy niepotrzebnych opłat za kurs np. w połowie pustego wozu asenizacyjnego. Warto wziąć również pod uwagę fakt, że jedna osoba w zależności od przyzwyczajeń i wyposażenia domu zużywa średnio od 100 do 200 l wody w ciągu dobry. Jeśli szamba betonowe Wrocław, to tylko z naszą firmą.

ZOSTAW WIADOMOŚĆ DLA SZAMBA DOLNOŚLĄSKIE!

3 + 9 =

SZAMBO FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe dla miasta Wrocław jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Wrocław?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.