Szamba Głogów

SZAMBA BETONOWE GŁOGÓW

Budujemy wytrzymałe, a także nieprzepuszczalne szamba betonowe dla miejscowości Głogów. Jako krajowy wytwórca zbiorników na szambo, możemy wystosować dla Państwa wyróżniającą się usługę. Charakteryzuje nas niewielka cena, szybka responsywność, a także pełne podejście. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojówkę i dodatki jak: dekle żeliwne, płyty grodziowe, czy kominki. Wobec wielu miejscowości w naszym kraju, oferujemy opcję: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Zalecamy zapytać nas o aktualność dla lokalizacji Głogów. W naszej firmie standardowa oferta ma nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny, a także właz betonowy. Oprócz tego dołączamy dokumentację PZH, a także ITB, 3-letnią gwarancję, a także montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani i dodatkowo płatny, a jego cena uzgadniana jest drogą telefoniczną. Szamba betonowe produkowane są w klasycznych wymiarach: 4,5,6,8,10,12m3 i wariantach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Szamba jest jedną z najważniejszych regionalnych firm sprzedających szamba betonowe dla miasta Głogów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam szczycić się mocną, ale i docenianą marką. Od samego początku koncentrujemy się na zjednywaniu, a także dobrych kontaktach z najważniejszymi doradcami – co owocuje jednymi z najlepszych usług zbiorników na szambo. Bardzo ważna jest dla nas błyskawiczność przyjęcia Państwa oraz uskutecznienie usługi. Od dawna dokładamy wszelkich starań, by uskutecznić wszystkie części naszej działalności, aby nic nie opóźniało dostarczenia szamba. W naszej ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale i tani transport i montaż. Zapewniamy całkowitą pomoc przy doborze właściwych zbiorników na szambo. Nasz fachowy, a także doświadczony zespół gwarantuje Państwu zadowolenie ze skorzystania z naszej usług! Niska opłata za szambo betonowe dla miasta Głogów bierze początek z ogromnej sprzedaży oraz najlepszych metod.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, zrobione są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik z zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek zamocowane są na specjalistyczny klej wodo- oraz mrozoodporny. Produkowane u nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze.

SZAMBA GŁOGÓW

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3
szamba Głogów

MONTAŻ GRATIS

zbiorniki na deszczówkę

CERTYFIKATY JAKOŚCI

zbiorniki na gnojowicę

NAJLEPSZA CENA

szamba jednokomorowe

3 LATA GWARANCJI

Zbiorniki adres

Wrocław, woj. Dolnośląskie

ZOSTAW WIADOMOŚĆ DLA SZAMBA DOLNOŚLĄSKIE!

15 + 1 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.