Szamba Zielona Góra

SZAMBA BETONOWE ZIELONA GÓRA

Szambo Betonowe Zielona Góra

Szambo betonowe, które oferujemy w mieście Zielona Góra, to bezodpływowy zbiornik, który służy do gromadzenia odpadów wodnych. Materiał używany do wykonania szamb to zazwyczaj beton. Posiadamy w ofercie betonowe zbiorniki na szambo, jakie mogą pomieścić od 4m3 do 12m3 nieczystości i są montowane przy budynkach, które nie mają dostępu do sieci kanalizacyjnej. Jako wytwórca szamb z betonu nawiązujemy współpracę z osobami prywatnymi oraz przedsiębiorstwami, które szukają zbiorników na swoje potrzeby. Koszt sprzedaży wraz z każdym z sprzedawanych przez nas produktem jest konkurencyjna i dostępna dla Klienta. Zbiorniki betonowe na Szamba są najbardziej powszechnie stosowanymi zbiornikami na fekalia, deszczówkę oraz odchody zwierzęce. Są one hermetyczne, wytrzymałe oraz ekologiczne. Beton z którego wykonane są charakteryzuje bez wątpienia wysoka trwałość i wieloletnia trwałość. Produkty wytwarzane przez naszą spółkę stanowią więc połączenie najwyższej jakości, użyteczności i wytrzymałości na uszkodzenia. Cechuje je także nieprzepuszczalność na długi okres użytkowania oraz wytrzymałość na wszelkiego rodzaju uszkodzenia spowodowane wpływem czynników zewnętrznych.

Nasze przedsiębiorstwo to producent z miasta Zielona Góra, który w procesie produkcji wykorzystuje znakomity beton B25. Stosujemy armaturę ze żebrowaniem o średnicy 8 mm oraz stalowe pręty gładkie o średnicy 10 mm. Każdy zbiornik z zewnątrz zabezpieczony jest izolacją Izolbet. Pokrywa i kominek przyklejane są na klej przystosowany do każdych warunków pogodowych. Nasze szczelne szamba betonowe, zarówno małe, jak i duże: jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe wykorzystuje się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze. Nasza produkcja i dystrybucja obejmuje zarówno zbiorniki na ścieki, jak i wodę deszczową czy mieszaninę odchodów i słomy. Pojemniki na wodę deszczową służą do zbierania dodatkowej cieczy z rur spustowych rynien znajdujących się na budynku. Taka woda może służyć później podlaniu roślin. Produkowanie wyjątkowej jakości, a przy tym oszczędnych szamb betonowych jest osiągalna dzięki stosowaniu nowatorskich metod w procesie wytwarzania. Ważną rolę odgrywa również wykwalifikowana kadra pracownicza, która rozwija swoją wiedzę, podnosząc tym samym swoje kwalifikacje w dziedzinie technologii produkcji tych szamb. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo i deszczówkę są produkowane według sprawdzonych projektów, które zostały zaakceptowane przez wiele lat praktyki.

szamba betonowe Zielona Góra

SZAMBA ZIELONA GÓRA

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3

Chcemy kompleksowo zastąpić Państwa w problemie magazynowania nieczystości, dlatego wykonujemy szamba betonowe z wykopem i koparką w dowolnym miejscu w miejscowości Zielona Góra i okolicy. Jeśli zdecydują się Państwo na kompleksowe wykonanie szamba betonowego z montażem, oznacza to usunięcie masowego problemu z Państwa barków. Już samo osadzenie zbiornika w danym miejscu może okazać się nielegalne, stąd nie warto robić tego samemu! Jak wygląda proces nabycia szamba? Zgłaszają się Państwo do nas np. telefonicznie, po czym nasz konsultant doradza w wyborze właściwego pojemnika pod kątem jego klasy oraz wielkości. Podstawowe rodzaje to oczywiście szamba jednokomorowe, szamba dwukomorowe i zbiorniki trzykomorowe, a wymiary to 4,6,8,10,12m3. Następnie, po uzgodnieniu szczegółów i zatwierdzeniu ceny, zajmujemy się produkcją pojemnika. Wykorzystujemy przy tym zgodne z normami materiały, a gotowy produkt sprawdzamy pod kątem szczelności. Gotowe zestawy betonowe transportujemy do Państwa, a naszą maszyną budowlaną wykonujemy otwór. Gdy wszystko jest gotowe, następuje fachowy montaż zbiornika. Od tego czasu mogą Państwo cieszyć się z powodzenia przedsięwzięcia!

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Zielona Góra?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.