Szamba Oleśnica

SZAMBA BETONOWE OLEŚNICA

Konstruujemy wspaniałe oraz wodoodporne szamba betonowe dla miejscowości Oleśnica. Jako wiodący konstruktor zbiorników na szambo oraz gnojowicę , możemy przygotować naszym Klientom wyróżniającą się usługę. Charakteryzuje nas atrakcyjna cena, rychła realizacja, a także pełne podejście do zlecenia. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, betonowe kanały samochodowe i akcesoria takie jak: dekle, płyty najazdowe, czy szybkozłączki. Dla licznych lokalizacji z Polski, jak również zagranicy, oferujemy opcję: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Zalecamy dopytać nas o aktualność dla lokalizacji Oleśnica. W naszej firmie, normalna opcja ma nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy i montaż. Dodatkowo dodajemy dokumentację PZH oraz ITB, 3-letnią gwarancję na piśmie oraz montaż szamba bez dodatkowej opłaty! Transport jest tani i ekstra opłacany, a jego cena ustalana jest telefonicznie po podaniu dokładnej lokalizacji. Szamba betonowe osiągalne są w tradycyjnych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 oraz opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Firma szamba jest jedną z najważniejszych regionalnych firm sprzedających szamba betonowe dla miejscowości Oleśnica. Znamienne doświadczenie pozwala grupie chlubić się solidną i docenianą marką. Od samego początku koncentrujemy się na zdobywaniu oraz dobrych relacjach z najważniejszymi doradcami – co skutkuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas terminowość przyjęcia Państwa oraz przeprowadzenie zlecenia. Od lat staramy się uskutecznić wszystkie elementy naszej pracy, żeby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno sprzedaż zbiornika na szambo, ale również niedrogi transport oraz montaż. Gwarantujemy pełną pomoc przy dobraniu dopasowanych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz wytrenowany, a także profesjonalny zespół gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej usług! Nieduża opłata za szambo betonowe dla lokalizacji Oleśnica bierze początek z wysokiej sprzedaży i wypracowanych metod produkcji.

Szamba betonowe, które posiadamy w ofercie, zrobione są z wytrzymałego żelbetu B25. Wykorzystujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Pojedynczy zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy na zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przyklejane są na mocny klej wodoodporny oraz mrozoodporny. Konstruowane u nas trwałe szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze oraz gromadzenie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

szamba betonowe Oleśnica 2

SZAMBA Oleśnica

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3
szamba Oleśnica

MONTAŻ GRATIS

zbiorniki na deszczówkę

CERTYFIKATY JAKOŚCI

zbiorniki na gnojowicę

NAJLEPSZA CENA

szamba jednokomorowe

3 LATA GWARANCJI

Zbiorniki adres

Oleśnica, woj. Dolnośląskie

ZOSTAW WIADOMOŚĆ DLA SZAMBA DOLNOŚLĄSKIE!

15 + 4 =

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.