Szamba Jelenia Góra

SZAMBA BETONOWE JELENIA GÓRA

Produkujemy wysokiej jakości, a także hermetyczne szamba betonowe dla miasta Jelenia Góra. Jako regionalny wytwórca zbiorników na szambo, możemy wystosować Państwu najtańszą usługę. Cechuje nas niewielka cena, szybka realizacja oraz całościowe podejście. Wytwarzamy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę oraz akcesoria jak np. dekle żeliwne, płyty przejazdowe, czy kominki. Wobec licznych miejscowości w kraju, mamy opcję: szamba z koparką, wykopem oraz montażem! Zalecamy spytać się o dostępność dla miejscowości Jelenia Góra. Nasza tradycyjna opcja to szczelny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy. Dodatkowo dodajemy dokumentację PZH i ITB, 3-letnią gwarancję, a także montaż szamba za darmo! Transport jest tani oraz dodatkowo opłacany, a jego cena ustalana jest telefonicznie. Szamba betonowe produkowane są w podstawowych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3, a także opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

Nasza firma jest jedną z najważniejszych ogólnopolskich podmiotów oferujących szamba betonowe dla miejscowości Jelenia Góra. Ogromne doświadczenie zezwala firmie chwalić się solidną oraz cenioną marką. Od początku działalności skupiamy się na pozyskiwaniu, a także dobrych relacjach z najtańszymi doradcami – co owocuje jednymi z najbardziej konkurencyjnych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla naszej firmy szybkość przyjęcia klienta oraz przeprowadzenie zlecenia. Od dawna staramy się usprawnić wszelkie elementy naszej działalności, aby nic nie opóźniało wykonania szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale również tani transport i montaż. Gwarantujemy całkowitą pomoc przy dobraniu najlepszych zbiorników na szambo. Nasz wytrenowany, a także profesjonalny zespół gwarantuje Państwu radość z wyboru naszej usług! Niewygórowana opłata za szambo betonowe dla miasta Jelenia Góra bierze początek z wysokiej sprzedaży oraz wypracowanych metod.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wyprodukowane są z wysokiej jakości betonu B25. Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm, a także zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik od zewnątrz zaimpregnowany jest substancją Izolbet. Pokrywa i kominek przymocowane są na specjalistyczny klej wodo- oraz mrozoodporny. Produkowane u nas hermetyczne szambo betonowe, używa się przede wszystkim na ścieki bytowo-gospodarcze.

Zobacz także: szamba betonowe Wrocław

Szambo Betonowe Jelenia Góra

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją szamba do betonu dla miasta Jelenia Góra. Rozważając budowę domu jednorodzinnego lub innej infrastruktury użyteczności publicznej, należy zastanowić się nad odpowiednim doborem i wykonaniem instalacji kanalizacyjnej. Bez dostępu do kanalizacji najskuteczniejszym rozwiązaniem są zbiorniki betonowe. Rozważając zakup szamba ważne jest, aby wybrać zbiornik szczelny, który zapobiegnie zanieczyszczaniu terenu i wchłanianiu zanieczyszczeń, a także powinien być trwały, ponieważ taki zbiornik będzie służył przez długi czas . Istotna jest również zdolność do powolnego napełniania zbiornika. Interesują Cię solidne i niedrogie szamba na Twoje odpady? Tylko u nas masz pewność, że kupujesz szamba wykonane z najwyższej jakości materiałów, co daje gwarancję, że posłużą Ci przez długi czas. Sprzedajemy solidne betonowe szamba w rozmiarach 4, 6, 8, 10 i 12 metrów sześciennych. Jako wiodący producent szamb do betonu w mieście Jelenia Góra odnosimy sukcesy już od kilku lat. W naszej bogatej ofercie znajdziesz najlepsze zbiorniki na szamba, deszczówkę i gnojowicę. Priorytetowo traktujemy materiał użyty do wykonania zbiorników oraz sposób produkcji. Dzięki temu produkujemy je z materiału, który jest wodoodporny, czyli betonu B25W8. Nasze szamba na nieczystości stałe mają dużą masę, więc nie ma możliwości ich przeniesienia, ani wypchnięcia z ziemi. Co ważne, sprzedajemy zbiorniki w trzech wariantach: jedno, dwu i wielokomorowe.

Chcemy, aby każdy w mieście Jelenia Góra miał w naszym katalogu produkt, który spełnia jego potrzeby. Dlatego specjalizujemy się w szambach o pojemności 4, 6, 8, 10, 12 metrów sześciennych. Na życzenie klienta możemy wykonać również zbiorniki o różnej pojemności, dostosowane do jego specyficznych potrzeb. Wybierając szambo betonowe, klient może oczekiwać trwałego produktu. Dzięki zastosowanym w procesie produkcji materiałom oraz nowoczesnej technologii są niezwykle odporne na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne i pęknięcia. Sprzedawane przez nas zbiorniki do szamb jedno i dwukomorowych posiadają odpowiednią dokumentację techniczną. Każdy klient kupujący produkt otrzymuje dokumenty potwierdzające jego najwyższą jakość. Na nasze produkty udzielamy 3-letniej gwarancji, zarówno na szamba jak i akcesoria, co świadczy o ich niezawodności i długowieczności. Szamba betonowe posiadają niezbędny atest PZH, atest ITB, certyfikat ISO9001, a także deklarację zgodności, która jest dokumentowana pisemnie dla każdej partii zbiorników. Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w doborze odpowiedniego szamba. W połączeniu z transportem i montażem zapewnia to kompleksową usługę.

szamba betonowe Jelenia Góra

SZAMBA JELENIA GÓRA

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3

Stosujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm oraz zbrojenie gładkie fi 10 mm. Każdy zbiornik od zewnątrz zabezpieczony jest masą Izolbet. Obudowę i kominek skleja się specjalnym klejem wodoodpornym i mrozoodpornym. Nasze hermetyczne betonowe szamba, zarówno małe, jak i duże, wykorzystywane są przede wszystkim do ścieków bytowych. Nasza produkcja i dystrybucja obejmuje zarówno szamba, wodę deszczową, jak i gnojówkę. Zbiorniki na deszczówkę służą do zbierania nadmiaru wody z rur rynnowych znajdujących się na budynku. Taką wodę można później wykorzystać do podlewania roślin. Produkcja wysokiej jakości i tanich szamb betonowych jest możliwa dzięki zastosowaniu innowacyjnych metod podczas procesu produkcyjnego. Nie bez znaczenia jest również wykwalifikowana kadra, która stale się poszerza i zdobywa nową wiedzę, podnosząc tym samym swoje kwalifikacje w zakresie technologii wytwarzania tych wyrobów.

montaż szamba

MONTAŻ GRATIS

 

zbiorniki na deszczówkę

CERTYFIKATY JAKOŚCI

 

zbiorniki na gnojowicę

NAJLEPSZA CENA

 

szamba jednokomorowe

3 LATA GWARANCJI

 

Zbiorniki adres

Wrocław, woj. Dolnośląskie

ZOSTAW WIADOMOŚĆ DLA SZAMBA DOLNOŚLĄSKIE!

9 + 7 =

SZAMBA FAQ

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe dla miasta Jelenia Góra: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Jelenia Góra?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.