Szamba Jelcz-Laskowice

SZAMBA BETONOWE JELCZ-LASKOWICE

Budujemy wytrzymałe oraz wodoodporne szamba betonowe dla lokalizacji Jelcz-Laskowice. Jako wiodący sprzedawca zbiorników na szambo i kanałów samochodowych, możemy zaoferować dla Państwa najtańszą ofertę. Cechuje nas mała cena, terminowa responsywność oraz całościowe podejście do zadania. Sprzedajemy zbiorniki na szambo, deszczówkę, gnojowicę, gotowe kanały samochodowe oraz akcesoria jak np. dekle żeliwne, płyty przejazdowe, czy kominki. Dla dużej liczby lokalizacji z Polski, jak i zagranicy, przygotowaliśmy usługę: szamba z koparką, wykopem, a także montażem! Zalecamy zapytać nas o dostępność dla miasta Jelcz-Laskowice. Nasza, tradycyjna oferta ma nieprzepuszczalny zbiornik, kominek rewizyjny i właz betonowy, a także montaż. Oprócz tego dołączamy dokumentację PZH, a także ITB, 3 lata gwarancji na piśmie oraz montaż szamba za darmo! Transport jest niedrogi oraz dodatkowo opłacany, a jego cena doprecyzowana jest telefonicznie po podaniu dokładnej lokalizacji. Szamba betonowe konstruowane są w klasycznych pojemnościach: 4,5,6,8,10,12m3 i opcjach: jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe.

szamba betonowe Jelcz-Laskowice

SZAMBA JELCZ-LASKOWICE

ZBIORNIKI NA SZAMBO: 4m3 / 6m3 / 8m3 / 10m3 /12m3

Firma szamba jest jedną z czołowych ogólnopolskich firm wytwarzających szamba betonowe dla miasta Jelcz-Laskowice. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam chwalić się solidną, ale i docenianą marką. Od samego początku skupiamy się na zjednywaniu i dobrych kontaktach z najtańszymi doradcami – co skutkuje jednymi spośród najlepszych usług zbiorników na szambo. Priorytetem jest dla nas błyskawiczność obsługi klienta oraz uskutecznienie usługi. Od początku staramy się przyspieszyć wszystkie części naszej pracy, żeby nic nie opóźniało przetransportowania szamba. W ofercie jest zarówno skonstruowanie zbiornika na szambo, ale i niedrogi transport, a także montaż. Gwarantujemy całkowitą pomoc przy wyborze właściwych zbiorników na szambo lub kanałów samochodowych. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół zagwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru naszej oferty! Nieduża cena za szambo betonowe dla miasta Jelcz-Laskowice bierze początek z ogromnej sprzedaży oraz opracowanych metod działania.

Szamba betonowe, które mamy w ofercie, wyprodukowane są z wspaniałego betonu B25. Implementujemy zbrojenie żebrowane fi 8 mm i zbrojenie gładkie fi 10 mm. Indywidualny zbiornik na szambo, czy też kanał samochodowy z zewnątrz zaimpregnowany jest masą Izolbet. Pokrywa, a także kominek przymocowane są na profesjonalny klej wodoodporny i mrozoodporny. Produkowane u nas hermetyczne szambo betonowe, wykorzystuje się głównie na ścieki bytowo-gospodarcze, a także magazynowanie nieczystości przez gospodarstwa domowe.

Jakie produkty oferujemy?

Oferujemy szamba betonowe jednokomorowe, dwukomorowe, wielokomorowe, a także zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Oprócz tego produkujemy dodatki do nich takie jak: kominki rewizyjne, dekle żeliwne, płyty przejazdowe, sygnalizatory napełnienia, szybkozłączki.

Jaka jest cena szamba w mieście Jelcz-Laskowice?

Cena zbiornika na szambo zależy od jego rozmiaru, wariantu i lokalizacji. Dokładna cena zostanie Państwu przedstawiona przez naszego Konsultanta.

Czy cena zakupu zawiera transport i montaż?

Cena zakupu zawiera montaż gratis, transport natomiast jest dodatkowo płatny i ustalany telefonicznie.

Czy udzielamy gwarancji na zbiorniki?

Tak, na nasze zbiorniki na szambo udzielamy 3 lata gwarancji.